Auskarai Mind the Sky! Dideli

360.00

  • Nuostabi ir prasminga šių auskarų istorija, įspūdinga asimetriška jų kampozicija. Ši auskarų pora – labiau meniška pasakojimo iliustracija, nei aksesuaras. Poliruoti ir blizgūs paviršiai kontrastuoja su degintu ir grubiu sidabru.
  • Rankų darbas
  • Asimetrija
  • Sidabras, auksas bei žydri topazai
  • Diametras:  30 mm

Jeigu šiandien šių auskarų neturėtume parduotuvėje, gamyba ir prabavimas užtruks dvi savaites. Platesnis Mind the sky! aprašymas – žemiau.

Auskarai Mind the Sky!  (Nepamiršk dangaus): įspūdingi ir meniški.

Jaukus Mind the Sky! “piešinys” ir formos netaisyklingumas – sąmoningas dizainerės Jurgos Lago pasirinkimas, kad pabrėžtume rankų darbą ir vaikiškos stilistikos piešinio nuoširdumą. Istorija, kalbanti apie kasdienio mūsų darbo, meilės, rūpesčio ir “gėlių sodinimo” svarbą, niekada nepamirštant svajonių, dangaus ir tikėjimo! Taip pakviečiamos mūsų svajonės iš dangaus į žemę!

Mind the sky! yra sukurti YURGA labai mėgstama ir charakteringa sidabro apdirbimo technika – ugnimi paliečiant paviršių, papuošiant  jį rožinio aukso žvaigždelėmis ir žydraisiais topazais. Kiekviena aukso žvaigždelė yra pilnavidurė. Auskarai – prabangūs ir matomi, tačiau kartu tinkantys kasdienybėje. Kadangi jie daromi rankomis, kiekviena auskarų pora bus kažkiek kitokia – tame visas jų grožis! Akmenis galima pasirinkti, kaip ir žvaigždelių kiekį danguje. 🙂 Keičiantis detalėms, pastabas parašykite mums pildant užsakymą, suderinkime kainą.

Auskarų diametras yra apie 30mm, topazų diametras – apie 5mm.

Mažesnė versija yra čia:    Asimetriški Auskarai Mind The Sky!

Mind the Sky! yra YURGA charakteringiausios, nuostabiausios Paukščių kolekcijos dalis.

Sukurti 2019-aisiais metais Vilniuje, atėję į pasaulį ilgam – jie bus meno kūrinėliu – niekada nereaguos į mados ar stiliaus kaitą, išlaikys išbandymą laiku ir išliks aktualūs metams bėgant.  2020-ųjų liepos 23-iąją Mind the sky! auskarais pasipuošė  p.p. Diana Nausėdienė (Kauno arkivyskupijoje, per Kęstučio Kėvalo ingreso ceremoniją).